Benvinguts al Web del Club Isard

Club Isard

Us volem donar la benvinguda a l'estrena del lloc web del Club Isard. Esperem i desitgem que aquest nou mitjà de comunicació us serveixi per assabentar-vos de les activitats que organitzem per a vosaltres. També ens podeu fer arribar els vostres suggeriments i comentaris per mitjà del formulari de contacte.

Al lloc hi trobareu inicialment informació sobre el nostre Club i les seves activitats. Amb el temps, hi aniran apareixen les notícies i altres anuncis que considerem que son del vostre interès, ja siguis associada, mare, pare o amic d'Isard.

Us convidem, doncs, a navegar per tots els racons de la pàgina.

Benvinguts al lloc Web del Club Isard!!

Informació corporativa

Cercar articles

Isard a Instagram

  Associació Club Isard

  La Pobla de Claramunt, 5, baixos.    mapa
  08700 Igualada (Barcelona)
  Telèfon 93 803 38 47
  Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  Col·labora


  Made with love. All rights Reserved.